KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15354349
nr 1535 4349
Blandteknik
E Thompson. Signerad, blandteknik, daterad Hull 1900, Fartygsporträtt, 37x55 cm, yttermått inklusive ram: 43x61 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:26:34
500 kr
600 kr
700 kr